PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705206}

Moja przyjaciółka Victoria

Mon amie Victoria
5,3 245
ocen
5,3 10 1 245
Moja przyjaciółka Victoria
powrót do forum filmu Moja przyjaciółka Victoria

Podczas filmu myślałam sobie o fakcie,że każdy być może tęsknił za jakimś krótkim epizodem z życia, niewykorzystaną chwilą. U mnie np był to odmówiony pocałunek choć niedoszły zostawił w moim życiu podobne piętno. Tak mają ludzie sentymentalni pamiętają coś drobnego i noszą w sercu nieraz przez całe życie. Jednak nie była to do końca smutna historia, Mari była najlepszym łącznikiem do wymarzonego świata Victorii z Tomenem i Eduardo. Mi również bardzo spodobała się ta rodzina wykształcona, skromna i dobra prawdziwy pierwowzór moim zdaniem rodziny jaki mógłby brany za przykład. Może miałam nadzieję,że koniec będzie inny, że pobiegnie za nią i mocną przyłączy usta do jej ust. Może jakaś część mnie też odnalazła by w takim zakończeniu spokój. Ale było jak było i nie czuję się zawiedziona.

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Ale rodzina była też nieco zakłamana i uprzedzona. Nie chcieli za bardzo Victorii w ich życiu, było im na rękę, że zostawiła im upragnioną wnuczkę, którą mogli rozpieszczać i ukształtować, która należała do ich rodziny, ale samej Victorii u siebie nie chcieli- należała do innego świata, i mimo, że byli dla niem mili, Victorii zawsze daliby odczuć, że nie jest jedną z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones